Hledat:  hledej
DoKuchyne.cz
Návrat na hlavní stránku            Nákupní košík            Odeslat e-mail   


PRODÁVANÉ ZNAČKY

Náš internetový obchod se zaměřuje na náčiní, doplňky a nádobí do kuchyně, jídelny, baru od známých, převážně italských, výrobců, kteří vsadili na kvalitní designéry a snaží se nabízet zboží, které nebude plnit jen svou funkci, ale bude příjemné a zajímavé na pohled.

Alessi

Alessi

Rovněž historie firmy Alessi se začíná psát již od počátku dvacátého století. Alessi se řadí k největším "italským továrnám na design". Alessi ve svých počátcích vsadila na nerez ocel. Dnes má ve své nabídce už také pestrou nabídku materiálů. To, že Guzzini vsadil na kvalitní designéry, u Alessi platí dvojnásob. Momentálně zaměstnává 500 lidí a vyváží zboží do více než 60 zemí světa.
prodávané zboží www.alessi.com
 
ASA Selection

ASA Selection

ASA Selection je německá firma, která patří k předním výrobcům keramiky a porcelánu. Jejich bytové doplňky se vyznačují jednoduchými, moderními tvary a vzhledem. V naší nabídce najdete převážně jejich jídelní, čajové a kávové soupravy a doplňky jako jsou vázy a svícny.
prodávané zboží www.asa-selection.com
 
Balvi

Balvi

Od roku 1965 španělská firma Balvi nabízí svým zákazníkům užitečné, praktické a zároveň moderní výrobky. Každý rok přichází s novou kolekcí vtipných dárků i nepostradatelných kuchyňských pomocníků. Jejich hlavní myšlenkou je nápaditost, vtip, ale i funkčnost.
prodávané zboží www.balvi.com
 
Bamix

Bamix

Úplně první ponorný ruční mixér na světě spatřil vznikl právě ve firmě Bamix a to v roce 1954. Bamix vyrábí ruční ponorné mixéry již více než 50 let a v současnosti je jediný výrobce ponorných mixérů, který je vyráběn výhradně v Evropě. Na motor se poskytuje záruka 10 let! Co víc dodat?
prodávané zboží www.bamix.com
 
Bialetti

Bialetti

Historie firmy Bialetti začíná v roce 1918, ale hlavním přelomem byl rok 1933, kdy začali vyrábět dodnes velice slavný výrobek Moka Express, který najdete i v několika variantách i v naší nabídce. Kromě kávovarů firma nabízí i kvalitní hrnce, pánvičky s nepřilnavým povrchem.
prodávané zboží www.bialetti.it
 
black+blum

black+blum

Kreativní partnerství designérů Dana Blacka a Martina Bluma ze studia v centru Londýna je známé bohatou inovací produktů z běžné domácnosti. Kombinují praktičnost výrobků s estetickým designem a jejich produkty získávají ocenění za design.
prodávané zboží www.black-blum.com
 
Blomus

Blomus

Jednoduché a přitom elegantní tvary v kombinaci s nerezem přesně vystihuje bytové doplňky německé firmy Blomus.
prodávané zboží www.blomus.com
 
Bodum

Bodum

Dánská firma, kterou založil v roce 1944 Petr Bodum, dbá na jednu stranu na hezký design svých kuchyňských výrobků, na druhou se snaží neustále plnit své krédo: "Dobrý design nemusí být drahý."
První hit, kterým se Bodum zapsal ve známost po celém světě, byl kávovar Santos, který je populární dodnes.
prodávané zboží www.bodum.com
 
Brita

Brita

Společnost BRITA, založená v roce 1966, je považována za vynálezce vodního filtru pro stolní vodu a za specialistu při snižování tvrdosti vody. V současnosti tato rodinná společnost vyvíjí, vyrábí a prodává filtry na pitnou vodu a rovněž inovativní řešení pro profesionální filtraci vody.
prodávané zboží www.brita.net
 
Casa Bugatti

Casa Bugatti

Rodinná firma Bugatti byla založena v roce 1923 a začala produkovat nožířské a další zboží do domácnosti. Jde o progresivní společnost, která vždy k výrobě používala a používá ty nejmodernější technologie. Filozofií firmy je nabízet kvalitní, praktické a přitom estetické zboží.
prodávané zboží www.casabugatti.com
 
Emile Henry

Emile Henry

Tradiční burgundská keramika Emile Henry je od roku 1850 až do dnešních dnů vyráběna ručně s využitím patentované technologie Ceradon®, která významně zvyšuje odolnost nádobí proti teplotním šokům a mechanickému poškození, zaručuje snadné čištění a zamezuje přichytávání pokrmů ke stěnám nádoby. Díky 7-mi barevným variantám glazury se keramika Emile Henry stane i vkusným doplňkem vašeho stolu a kuchyně.
prodávané zboží www.emilehenry.com
 
Eva Solo

Eva Solo

Značka Eva solo byla představena v roce 1997, jako potomek šedesátileté dánské firmy. Eva solo spojuje mládí se zkušenostmi. Eva solo vyvinula unikátní kolekci, která získává designové ceny a ocenění. Každý výrobek byl vytvořen jako středobod svého vlastního prostoru a představuje mezní kombinaci vzhledu a funkčnosti.
prodávané zboží www.evasolo.dk
 
Fred & Friends

Fred & Friends

Kreativní studio FRED patří k předním světovým výrobcům vtipných designových dárků, kteří nekopírují nápady jiných, ale udávají trendy.
prodávané zboží www.fredandfriends.com
 
GarlicCard

GarlicCard

GarlicCard - to je jeden chytrý výrobek - kartička o velikosti kreditní karty, díky které velice rychle rozmělníte česnek na pastu a poté během pár sekund po sobě uklidíte - stačí opláchnout kartičku vodou. Geniální vynálezy jsou většinou velice jednoduché.
prodávané zboží www.garliccard.com
 
Guzzini

Guzzini

Italská firma s již téměř stoletou tradicí hned v počátcích vsadila na plasty jako ideální materiál pro každodenní používání v domácnosti. Dlouhodobý úspěch, známost po celém světě, prodeje v 80 zemích světa jsou zásluhou neustálého sledování trendů v nových materiálech a spolupráce s kvalitními designéry.
prodávané zboží www.fratelliguzzini.com
 
Helpmation

Helpmation

Helpmation - specialista na bezdotykové produkty, které nám zjednodušují život a přinášejí čistotu do těch částí domácnosti, kde s tím občas bojujeme.
Pokud začnete používat bezdotykové odpadkové koše, dávkovače mýdla či saponátu, dávkovače zubní pasty nebo bezdotykové teploměry, kterými změříte teplotu během pár sekund, již nikdy nebudete chtít tyto předměty denní potřeby používat jinak.
V nabídce také speciální teploměr pro měření teploty psů.
prodávané zboží  
 
Invotis

Invotis

Nizozemská firma Invotis se vyznačuje vtipnými detaily předmětech, které jsou denně používány s naprostou samozřejmostí. Vtip, styl, myšlenka – to vše mají výrobky talentovaných holandských designérů studia Invotis a nejen proto jsou vyhledávány především jako originální dárky s nápadem.
prodávané zboží www.invotis.com
 
IRIS Barcelona

IRIS Barcelona

prodávané zboží www.irisbarcelona.com
 
Joseph Joseph

Joseph Joseph

Firmu založili dva bratři Richard Joseph a Anthony Joseph v roce 2003. Nicméně během krátké doby ukázali, že kvalitní nejsou jen jejich designérské schopnosti, díky kterým zboží značky Joseph Joseph získává spoustu prestižních ocenění, ale také dobří obchodníci, protože Joseph Joseph se za těch pár let dostala mezi přední výrobce designových skvostů do kuchyně.
prodávané zboží www.josephjoseph.com
 
Koziol

Koziol

Německá firma Koziol se zabývá výrobou originálních, nápaditých plastových výrobků do kuchyně, jídelny, koupelny, ale i do kanceláře. Každý výrobek v sobě spojuje originální kreativní myšlenku a kvalitní německou technologii. Kdo se rád obklopuje veselými věcmi, určitě si oblíbí pestrobarevné nápadité výrobky právě této firmy. Veškerý sortiment je ideální jako dárek Vašim blízkým.
prodávané zboží www.koziol.de
 
Lékué

Lékué

Španělská firma Lékué to je vaření zdravé, kvalitní, rychlé a zábavné. Hlavním materiálem je zdravotně nezávadný kvalitní platinový silikon vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. Unikátní kombinace designu a funkčnosti. Tyto myšlenky byly oceněny řadou mezinárodních cen.
prodávané zboží www.lekue.es
 
Leopold

Leopold

Německá firma Leopold patří mezi přední dodavatelé doplňků a potřeb pro bar a vinaře.
prodávané zboží www.leopold-vienna.com
 
Linum

Linum

Společnost Linum byla založena roku 1966 ve Švédsku Svenem Kempe a zaměřuje se na výrobu vysoce kvalitních textilií. I po 40 letech zůstává Linum stále rodinný podnik a na jeho výrobcích je vidět osobní vztah majitelů v kombinaci s oblíbeným švédským designem
prodávané zboží www.linum.se
 
LSA

LSA

Již více než 25 let firma Lubkowski Saunders & Associates vytváří krásné a praktické výrobky pro domácnost, přičemž kombinuje tradiční materiály - sklo a porcelán - s výrazným současným designem.
prodávané zboží www.lsa.cz
 
MENU

MENU

MENU jen potvrzuje to, že pokus se řekne "skandinávský design", je tím myšleno opravdu něco krásného, originálního a přitom funkčního.
prodávané zboží www.menu.as
 
monbento

monbento

Kinezioložka Emilie Creuzieux žila uspěchaným životem a nalezení dostatku času k jídlu, v jejím nabitém programu, bylo prakticky nemožné. A proto přemýšlela, jak skloubit praktičnost a zdravé stravování, při respektování ochrany životního prostředí. Jako milovník japonské kultury v ní hledala a nalezla ono řešení - Bento Box! Po zjištění, že není sama s nově nalezenou vášní, rozhodla se založit vlastní firmu Bento. Monbento mánie je nyní na celém světě!
prodávané zboží en.monbento.com
 
Monkey Business

Monkey Business

Iztraelská firma Monkey Business vznikla v roce 1994 a od té doby z její dílny vychází jeden kreativní nápad za druhým. Vždy se snaží, aby jejich výrobky byly praktické, vtipné a cenově dostupné zároveň. Díky jejich výrobkům se byty a kanceláře stávají hezkými a originálními
prodávané zboží www.monkey-bus.co.il
 
Peugeot

Peugeot

Bratři Peugeotové začali původně vyrábět ozubená kola. Z ozubených kol se zrodila výroba kávomlýnků a mlýnků na pepř a koření. Dlouhá historie rodinné firmy končí u automobilů. Dnes je PSP PEUGEOT přední francouzská značka mlýnků se špičkovým mechanismem. Mlýnky na pepř, mlýnky na sůl, na muškátový oříšek a mlýnky na kávu - krásné tradiční mlýnky se skvělým mechanismem.
prodávané zboží www.peugeot-moulins.com
 
Propaganda

Propaganda

Firmu Propagandist založili v roce 1994 čtyři příznivci současného designu se zkušenostmi z reklamy. Požadavek byl na vytvoření kolekce dekorativních bytových doplňků ovlivněných hravostí a smyslem pro humor. Významná mezinárodní ocenění GOOD DESIGN 2000, 2001. FORM 2001, GOOD DESIGN 2002, G-MARK 2002, RED DOT 2002, GOOD DESIGN 2005, 2006, 2007... V kolekci najdeme porcelánové hrnky Mr.P, skleničky, držáky, háčky i odpadkové koše.
prodávané zboží www.propagandaonline.com
 
QUALY

QUALY

Funkční a zároveň dekorativní výrobky získaly ocenění za produktový design. Důraz je kladen na kvalitu, originalitu a praktické využití. Hlavní inspirací je příroda a vše kolem ní.
prodávané zboží www.qualydesign.com
 
RÖSLE

RÖSLE

Kuchyňské náčiní a nářadí německé firmy Rösle je funkční a praktické. Je vidět, že do svých výrobků firma vkládá veškeré své zkušenosti, které již sbírá od roku 1888.
prodávané zboží www.roesle.de
 
Sagaform

Sagaform

Skandinávská značka Sagaform - to je synonymum pro hravé, inovativní dárky do kuchyně a na jídelní stůl. Sagaform se snaží být značkou, pro níž se rozhodnete, pokud budete hledat dárek pro své nové sousedy, pro svou rodinu nebo prostě pro chvíle, kdy chcete něčím oživit svůj vlastní den.
prodávané zboží www.sagaform.com
 
Typhoon

Typhoon

Výrobky firmy Typhoon nikdy nezapřou základní slogan firmy: "Východ potkává Západ". Najdete v nich jak prvky východní, tak prvky západní kultury. Vždy jde o produkty stylové, moderní a ideálně spojují formu a funkci.
prodávané zboží www.typhooneurope.com
 
Umbra

Umbra

Umbra je jedním ze světových lídrů ve výrobě kreativních, moderních, cenově dostupných, hravých bytových doplňků. V našich internetových obchodech naleznete Umbra hodiny, koupelnové doplňky, ale i příslušenství do kuchyně.
prodávané zboží www.umbra.com
 
Vacu Vin

Vacu Vin

Nizozemský výrobce specifických příslušenství pro milovníky vína.
prodávané zboží www.vacuvin.nl
 
XD Design

XD Design

Značka XD Design, jejíž kolébkou je Nizozemí, přináší na český trh kuchyňské doplňky pro každodenní použití. Hlavním prvkem je jednoduchost, praktičnost a elegance. Designéři značky XD Design zíslali několik prestižních ocenění. Představujeme především termosky, termošálky, mlýnky na koření…
prodávané zboží www.xddesign.eu
 
Zack

Zack

Zack je jeden z předních německých výrobců nerezových doplňků nejen do kuchyně a na jídelní stůl. Výrobky patří do vyšší cenové kategorie, ale toto je vyváženo nejen moderním designem, ale také německou kvalitou zpracování. Zack má své vlastní designové oddělení, které každoročně přináší několik desítek nových výrobků na trh. K výrobě je použita kvalitní nerezová ocel nakupovaná zejména v Japonsku.
prodávané zboží www.zack.info
 

(všechny ceny v našem internetovém obchodě jsou zobrazovány včetně daně z přidané hodnoty.)
V našem internetovém obchodě můžete platit on-line:
Gopay platby

DoKuchyne.cz - prvotřídní nádobí a doplňky do kuchyně a jídelny
http://www.dokuchyne.cz
Provozovatel: Zengon s.r.o., Pod Bukem 359, Štěchovice, 252 07, ČESKÁ REPUBLIKA, IČ: 24825531, DIČ: CZ24825531
Telefon: 605 424 333, e-mail: info@dokuchyne.cz
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK

Váš nákupní košík je prázdný

podívat se do košíku


PŘIHLÁŠENÝ UŽIVATEL

Nikdo není přihlášený

přihlásit

registrovatDoprava zdarma nad 3.000 Kč

NOVINKY E-MAILEM

Zaujal Vás náš sortiment? Vyplňte zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách a výrazných slevách.


Poslední zpravodaj s novinkami si můžete prohlédnout zde

KONTAKTY

DoKuchyne.cz

Zenklova 433/25
147 00  PRAHA 8

Telefon:
800 100 998 bezplatná linka

Mobil: 702 009 040

E-mail: info@dokuchyne.cz

podrobněji