DoKuchyne.cz          

Novinky ze světa designových kuchyňských doplňků

 
 
Jednodušeji již chleba neupečete

Jednodušeji již chleba neupečete

Ne nadarmo je tato forma již delší dobu jedním z nejoblíbenějších výrobků v našem e-shopu. Se silikonovou formou Lékué upeče voňavý, chutný chleba i malé dítě.

Nevěříte? Přečtěte si článek na našem blogu - vlastníma rukama jsme testovali a vlastními ústy chutnali výsledek. Můžete se podívat také na video, které vás názorně provede celým procesem.

Objednejte ještě dnes a již tento víkend se můžete sami doma přesvědčit, že to je pravda.

chci koupit  
 
 
K silikonové formě StreamCase - 5x kniha zdarma

K silikonové formě StreamCase - 5x kniha zdarma

Silikonová forma StreamCase umožňuje vařit zdravě v páře v mikrovlnné i klasické troubě. Forma je vyrobena z kvalitního nepřilnavého silikonu a lze mýt i v myčce nádobí.

Prvních 5 z vás, kteří si tuto formu objednají, dostanou zdarma k formě stostránkovou kuchařku s 35 recepty na ryby, maso, zeleninu i dezerty. Již žádné stresy s tím, že jste přišli pozdě z práce. Rychlé, zdravé jídlo za pomocí této kuchařky a silikonové formy StreamCase je realita.

chci koupit  
 
 
Jaké další úžasné výrobky přináší značka Lékué?

Jaké další úžasné výrobky přináší značka Lékué?

I následující tři výrobky, které vám dnes doporučujeme, patří k hitům našeho e-shopu. Doba je rychlá a nikomu se nechce trávit během týdne celý večer u plotny po celodenní práci.

Naším nejoblíbenějším Lékué pomocníkem v kuchyni hned po silikonové formě na chléb je forma na přípravu omelety v mikrovlnné troubě. Ale ani možnost rychle uvařit rýži nebo těstoviny není k zahození.

Silikonová forma na přípravu omelety v mikrovlnné troubě   Hrnec na vaření těstovin v mikrovlnné troubě   Hrnec na vaření rýže v mikrovlné troubě

Silikonová forma na přípravu omelety v mikrovlnné troubě

 

Hrnec na vaření těstovin v mikrovlnné troubě

 

Hrnec na vaření rýže v mikrovlné troubě


Lékué  
 
 

K odběru tohoto informačního e-mailu jste se buď přihlásili na www.dokuchyne.cz nebo jste do něj byli zařazeni jako náš zákazník. Pomocí něj Vás informujeme o novinkách a speciálních nabídkách v našich internetových obchodech.

Respektujeme zákony a Vaše soukromí a proto pokud nechcete nadále tyto informace dostávat, můžete si změnit nastavení zasílání zde.